KONST / Litografier / Färglitografi 13557124
nr 1355 7124
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/290, fågel. Motivet: 61x43cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:32:19
1.500 kr
1.700 kr
19 okt